Použitie ortopedickej zdravotnej postele

Zloženie a použitie

„vhodné pre malých, stredných, starších, svalnatých, vlasatých, hodvábnych i elegantných velikánov „

Zloženie

Pohodlná domáca posteľ pre psov

Pohodlná domáca posteľ

Cestovné lôžko pre psa

Cestovné lôžko do kufra

Vyberateľný matrac pre psa

Vyberateľný matrac

Cestovný taškomatrac pre psa

Cestovný taškomatrac

Pohodlná domáca posteľ

Domáca praktická, ľahká, priedušná, protišmyková, pohodlná a vkusná posteľ, peliešok, pre domáceho miláčika, ktorá sa hodí do každého interiéru. Uložiť zdravotnú posteľ a aj samostatne matrac môžete na gauč, kreslo, búdky, podlahu každého miesta v byte, či dome, či terase.

Cestovné lôžko do kufra

Výborne sa hodí na cestovanie autom, na zadné i predné sedadlo a aj do kufra. Vďaka odoberateľnému matracu i samostatného priestoru na vkladanie matraca, ktorý je protišmykovo zabezpečený vytvára variabilné možnosti uloženia a hlavne zdravého bezpečia cestovania Vášho miláčika.
Či už cestujete na dovolenku, či cestujete na výstavu, či na veterinárnu kliniku, pocit bezpečia, domáceho prostredia i zdravého pohodlia bude stále s Vami.
Zdravotná posteľ, ktorú Váš miláčik miluje, mu poslúži ako miesto pocitu domova v čase, keď pôjde do „pionierskeho tábora“, a to do hotela pre psov v čase, keď to budete potrebovať.
Zároveň ochranný protišmykový priestor postele môže v aute vždy zostať a prenášať budete len matrac. Je to zdravotná posteľ 3 v jednom.

Vyberateľný matrac

Ortopedický vyberateľný zdravotný matrac a osobitný vankúš je ľahko prenosný, samostatne použiteľný bez ďalších nárokov. Matrac je vzdušný, ľahký a tým je vhodný na prenos pre kohokoľvek z rodiny i uloženie na akékoľvek miesto v interiéry. Matra so samostatným vankušikom vytvára estetický dojem klasickej postele aj bez priestoru na uloženie. Matracová štruktúra zložená z luxusnej striebornej látky, bavlny, matracovej peny VISCO MEMORY , magnetoterapiou vlnou merino s proti šmykovou úpravou je revolučnou a zásadnou zmenou pohodlia, prevencie, relaxácie, terapie Vášho miláčika.

Cestovný taškomatrac

Cestovný taškomatrac je novinkou i prototypom na trhu. Pri uzavretí pôsobí a vyzerá ako taška, tak je jednoducho uchopiteľný i prenosný. Na povrchu uzavretého taškomatraca je vrecúško, priehradka do ktorého si vložíte všetko, čo k venčeniu svojho miláčika potrebujete. Zároveň táto priehradka slúži na uloženie dokumentácie pri výstavách, či dovolenkách.
Do taškomatraca, ktorý je určený pre menšie plemená pohodlne vložíte svojho miláčika, ktorý do mäkkého penového vyhotovenia zapadne, to ho objíme a vytvorí mu tak pohodlný a bezpečný priestor namiesto prenosnej tašky. Výhodou je, že sa po ňom nepohybuje pri prenose a teda sa nemôže zraniť. Jeho telíčko je obopnuté mäkkou penou.
Po roztvorení taškomatraca (odnímateľným suchým zipsom) vytvoríte priestor na uloženie svojho miláčika a to kdekoľvek. Taškomatrac uložíte na sedadlo auta ako podložku, chrániac pri tom aj jeho operadlo. Uložíte ho na kreslo, sedadlo gauča, kde chránite jeho poťah. Alebo ho uložíte aj v kaviarni, či záhrade, terase na zem pre pohodlie i vytvorenie domáceho prostredia svojho AMORE MIO. Ideálny je aj na

Recenzie zákazníkov

Lucia

⭐️⭐️⭐️⭐️

Od kedy som matrac kúpila môj psík spí oveľa pokojnejšie

Lukáš

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Veľmi kvalitný materiál postele. Produkt určite odporúčam.

Adam

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Rýchle doručenie a kvalita výrobku zodpovedá cene.

d
Doručenie

kuriérom

g
Online eshop

nonstop

Garancia

vrátenia peňazí

f
Najvýhodnejšia

cena produktov

Hore