Pôvod patentovanej ortopedickej postele

Certifikát a Pôvod

Doprajme im dobro a zdravie z lásky. . .

Odkedy som začala vnímať milovala som zvieratá. Boli pre mňa inou a vzácnou dimenziou života. Potom som vyrástla a dnes ich milujem ešte viac. Sú pre mňa stelesnením čistoty lásky, vernosti, neuveriteľnej pozornosti a oddanosti.

Moji chlapci (ako ich volám) sú pre mňa zhmotnením presne tých charakterových čŕt a vlastností, ktoré celý svoj život pozorne a neúnavne hľadám v nás ľuďoch. Je to čistá duša, ktorá im hľadí z očí. Je to pravdivá oddanosť keď mi vkladajú svoju hlavu do dlaní. Je to úprimná a skutočná láska, keď sa pritúlia. Je to nespútaná a nezastaviteľná radosť, keď prídem domov. Som pre nich celý svet, stred ich záujmu i obetavej vernosti.

Chránia ma, strážia, milujú i rešpektujú. Dávajú mi toho toľko. A ja môžem urobiť len jednu vec. Postarať sa o to, aby ich život bol krásny. Aby cítili pokoj domova, aby cítili že sú chcení a milovaní.

Ich jedinou túžbou je oddane mi slúžiť. A viem, že chcú byť so mnou čo najdlhšie. Zdraví, bez chorôb a bolesti. Môj život navždy ovplyvnilo poznanie utrpenia môjho chlapca, ktorý trpel ochorením kĺbov.

Bol mimoriadne silný, rozvážny, majestátny a hrdý pes. Až kým neprišli bolesti také veľké, že už nevládal. Mal len 6 rokov. Vyprevadila som ho za svetlom, ale nikdy cez tú bolesť a stratu neprešla.

Pôvod zdravotnej ortopedickej postele

Z celého srdca si prajem, aby sme viac nemuseli zažívať takéto utrpenia, nemuseli sa dívať, ako nedokážeme pomôcť, zmierniť či predchádzať bolesti, chorobám našich lások.
A z tohto úprimného a vyššieho motívu som pripravená pomáhať, chrániť i pracovať pre tie nádherné čisté stvorenia, ktoré nám tu na zem zoslalo samé nebo. Sú našou rodinou i priateľmi, ktorých srdce bije len a len pre nás! A sú kedykoľvek pripravení za nás položiť život !

Podpis Blanka Feč Vargová

Recenzie zákazníkov

Lucia

⭐️⭐️⭐️⭐️

Od kedy som matrac kúpila môj psík spí oveľa pokojnejšie

Lukáš

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Veľmi kvalitný materiál postele. Produkt určite odporúčam.

Adam

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Rýchle doručenie a kvalita výrobku zodpovedá cene.

Doručenie postele pre psov kuriérom
Doručenie

kuriérom

Online eshop posteli pre psov
Online eshop

nonstop

Garancia vrátenia peňazí
Garancia

vrátenia peňazí

Najlepšia cena zdravotnej postele
Najvýhodnejšia

cena produktov

Hore